Crypto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crypto

Birbirinden ilginç şifreleri çözmeye ne dersiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kanda'nın Malikanesi

2 posters
YazarMesaj
Kanda Yu
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Kanda Yu

Kişi sayfası
Para: 100 $
Varsa Özel Yetenek: -

Kanda'nın Malikanesi Empty
MesajKonu: Kanda'nın Malikanesi   Kanda'nın Malikanesi Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:32 pm

Kanda Cypernia ya gelecek Nori ve yeni ışık ekibi üyeleri için son hazılıkları yapmaktaydı.Nori yakında orda orda olcaktı ve o her şeyi haletmek istiyordu.Ayrıca Nori farkedilmemeliydi bunun için şehir merkezinin biraz dışındaki çevreside hiç bir canlının bulunmadığı kendi malikanesinde ağırlamaya karar vermişti."Evet bir tek Wilhelmina'yla ben olduğumuz için daha güvenli"dedi."Acaba Wilhelm,na sonhazırlıkları yaptı mı???WİLHELMİNA!!!Gelir misin?"deyip sadık yardımcısını çağırdı.
Wilhelmina Carmel

Wilhelmina Carmel

MesajKonu: Geri: Kanda'nın Malikanesi   Kanda'nın Malikanesi Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:35 pm

Wilhelmina misafirlerinin odasılarını hazırlarken efendisi Kanda'nın ona seslendiğini duydu.Önemli bir şey olmasa efendisinin onu çağımayacağını bildiği için hemen işni yarım bırakıp büyük salona doğru yollandı ve efndisinin onu büyük bir sabırsızlık içinde beklediğini gördü."Burdayım efendim.Ne istemiştiniz?"diye sordu olağan bie sesle.Bu her zamn ki telaşsız haliydi ve her zaman öyle olacaktı.
Kanda Yu
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Kanda Yu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Kanda'nın Malikanesi   Kanda'nın Malikanesi Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:42 pm

Kanda Wilhelmina nın geldiğini ve burdayım dediğni duyup heyecan içinde arkasını döndü.Hazırlıkların bir an önce bitmesini istiyordu ve bu yüzden fazla gergin olabilrdi."Hazırlıklar nasıl gidiyor,Wilhelmina??"dedi."Bakan Nori çoktan uçağa bindi.Her şeyi tamamlamak için çok az vaktimiz kaldı.Bu yüzden acele etmek zorundayız.Daha onları almaya gideceğiz.Yiyecekleri hallettin mi??Odalar peki??Yataklar falan??Yapmadın mı yoksa?Hadi çabuuukkkk."gibi şeyler söyleyip durdu.Aklını kaçırmış gibi görünüyordu.
Kanda Yu
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Kanda Yu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Kanda'nın Malikanesi   Kanda'nın Malikanesi Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 4:58 pm

*Karakterler havalimanına gitmiştir
Wilhelmina Carmel

Wilhelmina Carmel

MesajKonu: Geri: Kanda'nın Malikanesi   Kanda'nın Malikanesi Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:26 pm

Wilhelmina evde tek başınaydı.Bunun sebebi efendisi Kanda nın onu almadan havalimanında Nori yi karşılamaya gitmiş olmasıydı.Kanda yı yalnız bırakmaktan hoşlanmıyor,sürekli onun yanında olmak,onu korumak,onun istediklerini yapmak istiyordu.Daha da kötüsü nedenini bilmeden yapıyordu bunları.Bir içgüdüydü sanki.O onu büyütmemişmiydi aralarında az bir yaş farkı olmasına rağmen?Öyleyse neden böyle hissediyordu kendisini?
"Efendim,neden beni almadan gittiniz?Ya başınıza bieşey gelirse ben ne yaparım?"Gözlerinden bir damla yaş düştü.Efendisi Kanda ya bu kadar bağlıydı işte.
----------2 saat önce-------------
"Will,havalimanına tek başıma gideceğim.Sen burda kal ve eve dönene kadar bekle."
"Ama efendim işler çok tan..."
"İateklerimi sorgulama Will.Tek başıma gitmeliyim,böylelikle kendime güvenim artacak.<
"Ama..."
"Bu konuşma burda bitmiştirr!"
-------------------------------------------------
Efendisi bunları söyleyip gitmişit.
"Umarım...umatım size bir şey olmaz."
Wilhelmina onu tek başına yollamaktan değil,bu zorlu görevi nasıl yerine getirecekleri hakkında endişeleniyordu.
"Nori,umarım efendime bir şey olmaz.Yoksa bunu pahalıya ödersin..."
Bu Wilhelminanın kararlılığının sesiydi.Efendisine bir şey olmasına asla izin vermeyecekti.
Tüm bunlardan sonra hiçb,r şey olmamamış g,b, evle ilgilenmeye devam etti..

Kanda'nın Malikanesi
1 sayfadaki 1 sayfası