Crypto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crypto

Birbirinden ilginç şifreleri çözmeye ne dersiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fıkra Bölümü

2 posters
YazarMesaj
Jung-yet Nori
Eiyou Örgüt Başkanı
Eiyou Örgüt Başkanı
Jung-yet Nori

Kişi sayfası
Para: 100.000.000 $
Varsa Özel Yetenek: -

Fıkra Bölümü Empty
MesajKonu: Fıkra Bölümü   Fıkra Bölümü Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 8:40 pm

Bunlarıda eklemessem çatlardım XD Sizde bildiğiniz bulduğunuz fıkraları ekleyin Very Happy

Hitlerin önüne üç esir getirmişler.Bir İngiliz,Bir Fransız ve bir Yahudi.Demişki size birer soru soracağım,bilen canını kurtarır.
İngilize sormuş:
-Titanik ne zaman battı?
-1912, demiş İngiliz.Hitler:
-Bırakın,demiş ve Fransıza sormuş:
-Titanik kazasında kaç kişi öldü.
-1124 kişi,demiş Fransız.Hitler :
-Bunu da bırakın,demiş ve Yahudiye dönmüş:
-Say lan ölenlerin ismini.

SEBEP

Sabah anne, oğlunun odasına girdi . -Hadi oğlum, uyan artık.Bak okula geç kalacaksın…Oğlu, yarı açık gözlerle annesine baktı ve uykulu bir sesle - anne, bugün okula gitmek istemiyorum dedi.
Anne:-Okula neden gitmek istemiyorsun bakalım,bana 2 sebep göste ama geçerli olsun. Oğlu bir yandan esnerken, bir yandan da annesini yanıtladı: -Okuldaki tüm öğretmenler benden nefret ediyor, bu biiir… Tüm öğrenciler de nefret ediyorlar,bu da ikiii… Bu iki ciddi sebebim yeter mi, anne? Annesi oğlunun nedenlerini geçerli bulmadı; -bunlar okula gitmemen için neden olamaz dedi. -Şimdi hemen kal ve çabuk hazırlan… Bu kez oğlu iki ciddi sebep göstermesini istedi annesinden: “Sen de bana, okula kesinlikle gitmemi gerektirecek iki ciddi neden gösterebilir misin, anne?” dedi. Sabrı tükenme noktasına gelen anne, oğlunun üstündeki yorganı hızla çekti ve oğlunun istediği iki ciddi nedeni ondan sonra açıkladı: “Birinci ciddi neden, 45 yaşında koskoca bir adamsın…” dedi şöyle devam etti: “İkinci ciddi neden ise, sen okulun müdürüsün, oğlum…”

Cemaat namaz kılıyordu..içlerinden biri konuşunca, öteki -Namazda konuştun, namazın bozuldu! diye kızdı..Bir başkası gülerek -sende konuştun İkinizin namazı da bozuldu” ehe ehe diye güldü.. Dördüncüsü -Üçünüzün namazı da bozuldu. Çünkü üçünüz de konuştunuz” dedi. Aynı safta duran bir başkası -Allah’a şükür ben hiç konuşmadım! deyiverdi..

KADINLARI ANLAMAK...

Adamın biri kumsalda dolaşırken ayağı bi şişeye çarpmış..Şişenin tıpasını çıkarmış ve içinden bir cin çıkmış..Cin adama - Bir dilek hakkın var..Dile benden ne dilersen! demiş..Adam da - İki okyanusu birbirine bağlayan bi köprü yapmanı istiyorum..demiş..
Cin :
- Yahu kardeşim bu ne biçim dilek daha olanaklı bişeyler iste..demiş..
Adam :
- Öyleyse kadınları anlamak istiyorum..demiş..
Cinin cevabı çok kısa ve net :
- Köprü kaç şeritli olsun ? demiş..

3 ÇOCUK...

sıcak bir yaz günü 3 çocuk kantine gitmişler.satıcı birinci çocuğa ne istediğini sormuş.çocuk bir lokum istemiş.dolayısıyla hava çok sıcak olduğu için satıcı lokumları kaldırmış.çok sinirlenip lokumları indirmiş. çocuğa lokumunu verdikten sonra lokumları yukarı kaldırmış.ikinci çocuğa ne istediğini sormuş.bu çocukta bir lokum isteyince adam çılgına dönmüş.tekrar aynı şeyleri yaptıktan sonra lokumları kaldırmadan önce üçüncü çocuğa sormuş.çocuğum sende mi bir lokum istiyorsun diye.çocuk hayır demiş.admdada rahatlıkla lokumları kaldırmış.sonra çocuğa sormuş oğlum peki sen ne istiyorsun.çocuk:ben iki lokum istiyorum

Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgününde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler.
Birincisi demiş ki:
-"Ben anneme kocaman bir ev aldim"
İkincisi:
-"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"
Üçüncüsü:
-"Benim hediyem hepinizden güzel. Annemin Tevratı okumayı ne kadar çok sevdiğini ve artık gözleri iyi görmediği için okuyamadığını biliyorsunuz.
Ona bütün Tevratı ezbere bilen büyük kahverengi bir papağan gönderdim.
Onu eğitmek için 12 haham 12 yıl boyunca uğraşmış. Bu papağan için havraya 20 yıl boyunca her yıl 1 milyon dolar bağışlayacağım ama buna değer.
Annem sadece bölümün adını söyleyecek ve papağan ona ezbere okuyacak.
Kısa bir süre sonra anneleri üçünede birer teşekkür mektubu yazdırmış:

Birinciye:
"Milton, bu ev çok büyük. Bana birtek odası yetiyor ama hepsini temizlemek zorunda kalıyorum"

İkinciye:
"Marvin, yolculuk etmek için çok yaşlıyım, arabayı hiç kullanmıyorum ve şoför çok kaba"

Üçüncüye:
"Canım Melvin'im, annesini mutlu etmeyi bilen tek evladım sensin.
Tavuk çok lezzetliydi, teşekkür ederim.
Jung-yet Nori
Eiyou Örgüt Başkanı
Eiyou Örgüt Başkanı
Jung-yet Nori

Kişi sayfası
Para: 100.000.000 $
Varsa Özel Yetenek: -

Fıkra Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Fıkra Bölümü   Fıkra Bölümü Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 3:42 pm

Hitler ve Stalin bir barda oturmaktadirlar. Bir adam içeri girer ve barmene bunlar Hitler ve Stalin degil mi diye sorar. Barmen "Evet, onlar" der.

Sonra adam onlara dogru yürür ve sorar:
"Selam, ne yapiyorsunuz?"
Hitler cevaplar:
"3. Dünya savasini planliyoruz."
Adam sorar. "Gerçekten mi? Neler olacak?"

Hitler: "Bu sefer 14 milyon yahudiyi ve bir bisiklet tamircisini öldürecegiz" der.

Adam sorar: "Bir bisiklet tamircisi mi???!"

Hitler Stalin'e döner ve der ki:

"Gördün mü, sana kimsenin 14 milyon yahudiyi takmayacagini söylemistim!"
William Wellington
Crypto Başkanı
Crypto Başkanı
William Wellington

Kişi sayfası
Para: 10000000 $
Varsa Özel Yetenek: Psişik

Fıkra Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Fıkra Bölümü   Fıkra Bölümü Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 4:16 pm

Çok hoş...
Fıkralar ne kadar hoş olsada, hitlerin yüz karası liderliği unutulamaz. "Faşist Manyak"
https://crypto.yetkin-forum.com

Fıkra Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası