Crypto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crypto

Birbirinden ilginç şifreleri çözmeye ne dersiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!!

4 posters
YazarMesaj
Jung-yet Nori
Eiyou Örgüt Başkanı
Eiyou Örgüt Başkanı
Jung-yet Nori

Kişi sayfası
Para: 100.000.000 $
Varsa Özel Yetenek: -

Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Empty
MesajKonu: Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!!   Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 8:42 pm

Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Tusumilliformaylakz8
Nankatsu takımının efsane yıldızı Japon futbolcu Tsubasa'nın, Türk vatandaşı olup ay yıldızlı formayı giymesini isteyen herkes bu topic altında toplansın.Tsubasa Ozora'nın, Mehmet Aurelio ya da Mert Nobre'den farkı olmadığını herkese gösterelim.
Lütfen Tsubasanın bir an önce Türk vatandaşı olması için elimizden geleni yapalım.Desteğimizi arttıralım Tsu Türk OLSUN !!!

ÇARŞI Tsu'ya da KARŞI
Beşiktaş'ın taraftar grubu ÇARŞI nın yaptığı basın açıklamasında Tsubasa'nın Türk olmasıyla Milli takımın güçleneceğine inandıklarına, ancak Tsu'nun çektiği bir şutun kaleye ortalama 45-50 dakika içerisinde gitmesinden dolayı takım performansının büyük ölçüde düşeceğine, bu yüzden Tsubasa Ozora'nın Milli Takımda oynamaması gerektiğine inandıklarını belirttiler...

FLAŞ FLAŞ FLAŞ !!!
Tsubasa Türk olmayı kabul edecek mi?İşte Tsubasa'nın beklenen cevabı !
Nankatsu'nun yıldız futbolcusu Tsubasa Ozora, Nankatsu Takasahi tesislerinde düzenlediği basın toplantısında Türk vatandaşlığına geçip geçmeyeceği konusunda açıklama yaptı.
İşte Tsubasa'nın açıklamaları:
"MİLLİ TAKIM KOLAY, ADIMI DEĞİŞTİRMEK ZOR!..."
Ben de açıkçası gazetelerden ve tv'den takip ediyorum bu konuyu. Şu ana kadar
bana resmi olarak gelmiş hiçbir teklif yok. Ama teklif gelirse çok gurur verici olacak; iyi bir futbolcusunuz ki bir Milli Takım'dan size teklif geliyor demektir. Eğer böyle bir teklif gelirse yakınlarımla beraber oturur konuşurum" dedi.

Tsubasa'nın, Türk vatandaşlağına geçmesinde çekindiği tek bir durum var. O da isim değişikliği... Türk Milli Takımında oynamak benim için zor olmaz, diyen Tsubasa, "Zor olan adımı değiştirmek olur ama teklif gelirse bunu ciddi biçimde düşünürüm" dedi.

Tsubasa kimdir?
Nankatsu takımıyla Japonya Şampiyonası'na katılan, sahaya çıktığında attığı gollerle tribünleri coşturan "Tsubasa Ozora" gemi kaptanının oğlu olarak dünyaya geldi.
Futbol topu boyundayken kamyonun çarpmasıyla 100 metre uçan ancak topun üzerine düşünce kazadan sağ olarak kurtulan Tsubasa kısa bir süre içerisinde önce Japonya'da sonra tüm dünyada ün yaptı.
Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Tusujaponmillitakmrp5
Özellikleri:
-Kale direkleri üzerinde yürüyüp gol atabilir.
-Kartal vuruşunu anlatmaya gerek yok Very Happy
-Arkadaşının kafayla gol atması için ayaklarına destekde bulunur.
-Kafes taktiği denilen rakip takımın bütün taktiklerini yok eder.
-Kafası atarsa topla fileleri deler.
-Kale çizgisinden rovöşata ile top çıkarır.

Şok şok şok ! Tsubasa MÜSLÜMAN Oldu !
Nankatsu'nun efsane yıldızı Tsubasa Ozora, kendisinin Türk vatandaşı olacağı hakkında söylentiler dolaşırken inanılmaz bir olay gerçekleştirdi.
Hiç beklenmedik bir anda önce Müslüman olup hemen kısa bir süre içerisinde sünnet oldu.
Sünnet sırasında yüzünün sarardığı da dikkatlerden kaçmazken Tsubasa Ozora'nın amcası Takashiyu Ozora "Bizler müslüman olmasak bile Tsubasa'nın düşüncelerine son derece saygılı olduğumuzu belirtmek isteriz.Tsu kendisinin Türk olması ile ilgili haberler ortaya çıktığı andan itibaren müslüman olmayı kafaya koymuştu.Bir gün eve gelip kendisinin müslüman olduğunu ve düşüncelerine saygı ile yaklaşmamız gerektiğini belirtti.Biz de son derece saygılıyız." şeklinde konuştu.
Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Tususnnetcf7
Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en kısa zamanda Türk olup olmayacağıyla ilgili kararı açıklayacağını belirtirken Müslüman olmasındaki nedeni de şu sözlerle belirtti: ''Küçükken geçirdiğim kamyon kazası sırasında top ile yere düştüğümde kulaklarımda bir ses duymuştum.Ancak bu sesin ne olduğunu yıllarca çok merak ediyordum.İstanbul'a tatile gittiğimde o sesi dört bir yandan duyunca şok oldum.Meğersem duyduğum ses ezan sesiymiş.Ezan sesini duyar duymaz gözyaşları içerisinde otel odasına kapandım.Mutluluktan bütün gece uyuyamadım.Meğersem aradığım huzur İslamiyet ve Müslümanlıktaymış, dedi.
Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Tusuazizkocaoluuh6

Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Tusutoroluog4
ve işte o an...sonunda tsucan maraton programında da gündeme yerleşti... erman hoca ve şansal büyüka,tsu'nun milli takımda oynamasını tartışıyolar...

şansal b. :erman hozam, ne diyosun bu olaya tsu geldi hemen Türk yaptık milli takıma kattık, oldu mu bu ?

erman t. :şimdi argadajj,onu Türk yaptık oldu bunu Türk yaptık oldu bu çojuğun nesi eksik onlardan? hem biz misafirperver insanlarız argadajj, geldiyse hojgeldi.

şansal b:iyide hozam bugün tsu geldi yarın şeker kız candy gelmesin, onuda mı kabul edelim yani

erman t: edelim argadajjj,hatta robinsonun jumada gelsin oda benim gibi konuşuyo zatenn...bu arada ankaragücü şampiyon olur bu sene argadajjj...

Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Tusuformazb0
özel görüntülerrrr...yıl 2002 yer Japonya,fifa dünya kupası 2.tur eleme maçı Japonya-Türkiye maçı öncesi soyunma odası hatırası....meğerse tsucan daha o dönemden milli formaya göz kırpmış...imzalı Türkiye forması...

tusubasa amatör kümede bi zamanlar Niğdespor formasıda giymiş !!!
Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Tusunidezt4
Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Tusunideligm8

ALINTIDIR!

DESTEK VERİN ARKADAŞLAR!!! pils Tsubasa sende Türk ruhu varrr Geelivergari Türkiyeyeee pils
Aisaka Taiga
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Aisaka Taiga

Kişi sayfası
Para: 100.000.000 $
Varsa Özel Yetenek: İnsanüstü güç ve ışık hızında koşmak

MesajKonu: Geri: Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!!   Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 9:06 pm

sıççaktım gülmkten ne bu aq xD koptum ya yerlerde sürünüom
-RUKİa gülüşü yapan melodi xD-
William Wellington
Crypto Başkanı
Crypto Başkanı
William Wellington

Kişi sayfası
Para: 10000000 $
Varsa Özel Yetenek: Psişik

MesajKonu: Geri: Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!!   Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 10:57 am

Gülmekten nefessiz kaldım. Koridorun ortasında çok acayip görünmüşümdür Very Happy
https://crypto.yetkin-forum.com
Sona

Sona

MesajKonu: Geri: Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!!   Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!! Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 7:13 pm

harbiden çok komik bişey yaaaa xDxD

Tsubasa Milli Takıma Gelsin!!!
1 sayfadaki 1 sayfası