Crypto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crypto

Birbirinden ilginç şifreleri çözmeye ne dersiniz?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!

+4
Eleadora Rita García
William Wellington
Sakura
Jung-yet Nori
8 posters
YazarMesaj
Jung-yet Nori
Eiyou Örgüt Başkanı
Eiyou Örgüt Başkanı
Jung-yet Nori

Kişi sayfası
Para: 100.000.000 $
Varsa Özel Yetenek: -

Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Empty
MesajKonu: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:41 pm

Üstteki üyeyi yorumlayın lütfen^^
ama lütfen bunu hemen geçiştirmek için yapmayalım yani ismi güzelmiş aaa misa gibi düşünceler istemiyorum hıım ondan çok sıkıcı oluyor bu oyun su bende oyunu geliştirdim ve tepeden tırnağa yorumlatıyorum sizi
-asıl amacı kendine iltifat almak ama üstü kapalı hallediyor... Egoist Baba Admin

Avatar-İmza: (avatarına ve imzasına bakıp yorumla işte ama oda kolay kolay yorumlanmaz... mesela renkler çok canlı sevdim yada üstündeki yazı kötü durmuş bende rengini morcivert yapabilirdin gibi....)
İsim: (Nickte denebilir... Üstteki rpg üyesinin ismi hakkında yorum.. ama skaın güzel olmuş gibi şeyler demeyin =_= örneğin jungı sevdim yet güzel durmuyo nori de kaminin ismine benziyo gibi yorumlayınh...)
Kullanıcı: (kullanıcının kişiliğini yorumlayın.. kişiliğini geyikteki konulara yaptığı yorumlardan öğrenebilirsiniz.Mesela "baba admin iyi bir admin" -tekerlemeye benzedi xD- yerine "baba admin sen çok egoistsin ve mesajların sinirimi bozuyor" yaza-mazsınız! =_=;; admine hakaret haa =_=;; BAN!)
Kullandığı Karakter: (karakterin karakter özelliklerini yorumla!Mesela çok utangaç bir karakter yada çok korkak bir karakter ama çok sevimli ~ gibi)

anlamışsınızdır umarım hula Başlayın o zaman zank
Sakura

Sakura

Kişi sayfası
Para: 1000 $
Varsa Özel Yetenek: Başkalarının yeteneklerini emme

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:55 pm

hiçbişey diemiom 9 numara hepsi xD
Jung-yet Nori
Eiyou Örgüt Başkanı
Eiyou Örgüt Başkanı
Jung-yet Nori

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:58 pm

Oyunu bozma =_=;;

Avatar-İmza: İmza yok Very Happy Avatarda heaamsss... o renk saçları pek sevmiyorum =w= Ama saç modeli hoşuma gitti U.U ayrıca pembiş pembiş sakuranın şeytanı yetenek emme özelliğini gizliyor U.U

İsim: Sakuralarrr *-* bayılıyorum onlara... onlar efsaneler onlargerçek bir doğa harikaları... *-* tıpkı sakuralara bayıldığım gibi bu sakurayada bayıldım ;D

Kullanıcı: o.O Metresim benim Very Happy kıskan Kami seni bununla aldatıyorum.

Kullandığı Karakter: Masum görünen ama tehlikeli biri galiba U.U tırsmam gerek sanırsam U.U Taigayla seni dövüştürmeyi planlıyorum Very Happy
William Wellington
Crypto Başkanı
Crypto Başkanı
William Wellington

Kişi sayfası
Para: 10000000 $
Varsa Özel Yetenek: Psişik

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:48 pm

Avatar-İmza: Şimdükkk avatarın bal dök yala.Ona laf yok.İmzanda rape me demiş.GELİYOMMM LANN gol

İsim: Jung güzel, yet olmamış, Nori de kaminin ismine benziyor. dındın

Kullanıcı: Şimdik.Senin üzerine kurulu bissürü fantazim varda forumda açıklayamam. heehe

Kullandığı Karakter: Çok cezbedici bir karakter.Vallah bayılıyom hareketlerine felan.Tam hayran olduğum turden bir karakter. ehe
https://crypto.yetkin-forum.com
Sakura

Sakura

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 5:17 pm

Avatar-İmza: Avatarı zaten ben yaptım o yüzden 10 numara xD imza olmamış çünkü animeden bir sahne insanı cezbetmez xD
İsim: Kami...Kendini tanrı sanmak gibi olmuyormu bu?Yani o zaman Raitonun hayallerini paylaşmakla eşleşiyor ve bu da senin kötü biri olduğunu gösteriyor

Kullanıcı:Hehehehe iyi biri....Nice xDHinata ve Naruto manyağı xD

Kullandığı Karakter: Hiç sevmem.Ryuzakimin eline su bile dökemez
Sakura

Sakura

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 6:28 pm

BİRİ BENİ YORUMLASIN EZERİM BAŞNIIIZIII####
Jung-yet Nori
Eiyou Örgüt Başkanı
Eiyou Örgüt Başkanı
Jung-yet Nori

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:27 pm

Avatar-İmza: Kıhahaha imzası yok pis crypto üyesi Very Happy Avatarıda çok masum bakıyor U.U O o kadar massum değiiiil T.T O cryptodan ve beni öödürmek istiyor T.T Nori-kun tırsmak... Taigaaaaaa!!!

İsim: Soyismi yok =w= Kıahahhaha Ama sakura ismini çok sveiyorum...

Kullanıcı: =_=; bir kami bir sayuri bir bu =_=;; Punkçı ayım muittinimle kaçmayı planlıyorum =_=; şakaydııı^^ severim kendisini... haa birde çok tatlı biriiii *-*

Kullandığı Karakter: Crypto üyesi olan herkes benim düşmanımdır U.U
Eleadora Rita García
Crypto Elit Takımı:3Numara
Crypto Elit Takımı:3Numara
Eleadora Rita García

Kişi sayfası
Para: 100 $

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:25 pm

Avatar-İmza:Kareler iyi seçilmiş ve mangadan kesilmiş(öyle sanırım). Bu yüzden Resimler kaliteli gözüksede arka planlar ve kesim yerleri çok özenli görülmüyor. Bunun dışında özelliklede karakterin avatardaki hali kaa-waa-iiiii*-*

İsim:Soyismi güzel hoş da, jung biraz fazla klasikleşmiş bir japonya-kore etrafı ismi başka bir isim olabilirmiş gibi gibi yinede aradiki tireyle , istenilen karizmatik okunuşu sağlamış diyoruz, kutluyoruz.

Kullanıcı: Kendisi baba admindi sanırım. Çok tanımamakla beraber, gırgırı eğlenceli biri olduğuna kanaat getirmekteyim. Ayrıca kötü tarafta olmasının sebebi kurguda çok hoş işlenip, bana bile eiyou ya mı yönelsem sorusunu sordutmuştur.

Kullandığı karakter:Biraz sakar, zeki geçmişinde acıyı tatmış sevimli karakter, eiyou başkanı. Aynı tarafta olmamakla beraber saygı duyuyore.

xDD
Kanda Yu
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Kanda Yu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 9:28 am

Avatar-İmza:Misa nın duruşu güze beğendim ayrıca çok şirin duruyo
İsim:Garcia bana birini hatırlattı Andy garcia ydı sanırım hayranımısın??
Kullanıcı: Tanımıyorum ama crypto dan olduğu için düşmanızU_U
Kullandığı karakter:Misa çok tatlı bi karakter ama biraz safU_Uyani ben öyle düşünüyorum.sanırım light için herşeyi yapar..
Darian
Crypto Elit Takımı:1Numara
Darian

Kişi sayfası
Varsa Özel Yetenek: Empat

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 4:55 pm

Avatar-İmza : Avatarın biraz fazla küçük geldi bana . Aynı karakterin daha büyük resimlerini kullanabilirdin .
İsim : Yu ismini severim *-* CB'de Yu var *-*
Kullanıcı : Kasumii-chaaaaaaaaaan ! diyip üstüne atlayasım var
Kullandığı karakter : Düşmanız senle v.v Eiyoulu kötü şahıs v.v Niyetiniz bozuk sizin . Siz kötü niyetlisiniz . Kötü adamsınız . Ayrıca karakteri de avatar küçük , imza da karanlık olduğu için pek şaapamadım tüttür
Kanda Yu
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Eiyou Örgütü/Işık Ekibi
Kanda Yu

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 7:09 pm

Sakuma-chaannn çok acımasızsııınn
Avatar-İmza :Avatar güze beğendim imzaya gelince...Empathy adlı kitabı ben de severim..
İsim : Darian o kitabın bi karakteri deil miydi ooU_U
Kullanıcı : Sakumaaaa-chaaaaan!!!diyip üstüne atlayasım varxD
Kullandığı Karakter:Düşmanız ama severim kendisiniU_U
Jung-yet Nori
Eiyou Örgüt Başkanı
Eiyou Örgüt Başkanı
Jung-yet Nori

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 9:38 pm

Avatar-İmza : Uzun saçları Crypto üyelerini öldürürken asilce sallanır U.U xD imzadada kız gibi çıkmış xD
İsim : Yu ismini bende seviyorum... Kanda'ysaa.... Nedense pek sevmedim ^^;;
Kullanıcı : Hiç üzerine atlayasım yok xD İyi biridir.Başka bir siteden tanışıyoruz.Siteyle ilgileniyorum.Eğer Taiga ile olan rpm biterse (evet taiga artık yaz =.=Wink onunla zaten bir rp yapacağım U.U Umarım rp kal,iteside iyidir. vkrpg de okumadım hiç bir rpni Very Happy
Kullandığı Karakter: Eiyou örgütünden.İlk kendisini ışık ekibine sokmayacaktım.Her gelen direk ışığa giriyor lan diye... ama ışık ekibinde... Halada düşünüyorum acaba çıkarsamda o beni tanımasa mı diye Very Happy eylenceli olurdu sanırım... Very Happy Ciddi karizmatık klasik bir Eiyou Örgüt suçlusu lan işte Very Happy
Victor T. Bailey

Victor T. Bailey

Kişi sayfası
Varsa Özel Yetenek: Kukla Ustası Tekniği

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:20 pm

Avatar-İmza: Tip çok sevimli ravu ravu İmzadaki bakış yakıyor ehe
İsim: Jung jugn diyer okununca bune lan dedittiriyor xD ancak -ki sanırım sende öyle okuyorsun Jang-yet diye okununca gerçekten havalı hero Noride çocuk tipine uyuyor
Kullanıcı: Berbat bir admin hıaan Ciddi ol lan biraz olm nayır Neşeli biri kesinlikle egoist ve kullandığı karakter ona benziyor tüttür
Kullandığı Karakter: Böyle başkan var mı gerçek hayatta dedittiriyor.Süper zeka bir velet.16 yaşında crypto başkanını öldürmüş daha ne diyelim nabarsın
Darian
Darian

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 1:20 pm

Avatar-İmza : Dövmesi çok kawai ama yaaa *-* İmzasındaki kan da çok cezbedici . Forumun tüm erkekleri cezbedici . Nasıl bir forum açmışız . Konuyu saptırdım v.v
İsim : Victor .. Tam tötü adam ismisi haa.
Kullanıcı : Heç tanımıyorum O.o Admin'e bak kullanıcıları tanımıyo O.o Sosyopat admin O.o
Kullandığı karakter : Tam suçlu tipi var işte . Dövmesinden belli Eiyou müttefiği olucak
Zaten Crypto'da tek erkek var o da homo çıktı iyi mi -_- Bütün erkekler Eiyou'da laaan -_-
Jung-yet Nori
Eiyou Örgüt Başkanı
Eiyou Örgüt Başkanı
Jung-yet Nori

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 11:30 pm

Avatar-İmza : Çok sinsi bakıyor... Ayrı zamanda seksüü -sitedeki yazdığı son rpye kendini kaptırmış Nori xD-
İsim : Karalterine uyuyor... *-* şimdi en diye kısaya kaçıon manyak dersin diye uzatacağım xD İsmine tipi çok uyuyor *-*
Kullanıcı : Eskiden fazla sıkıfıkı olmasakta naruto rpgden sonra epey yakınlaştık.Bacımdır Kami'nin ablasıdır Very Happy iyi kızdır.Saftır... kötülük beklemem kendilerinden...
Kullandığı karakter : Normal bir kadın işte... Cryptoya gelince kendinisini cazibemle büyüleyeceğim! -şakaydı xD- filmlerdeki klasik karakterlere benziyor işte. Razz cryptonun olmassa olmazlarından

durmuş ben devam ettirieyim dedim Very Happy
Darian
Darian

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 9:54 pm

Avatar-İmza : Çok masum çıkmış avatarda v.v Ama şimdi kötü adam diyemezsin avatara bak , imzaya bak *-* Eiyou Başkanı kız çekmeye çalışıyo galiba :Ç
İsim : İsmini çok severim *-* Nori-samaa *-* Ehe biraz daha böyle bakarsam Kami-sama beni dövecek ^^'
Kullanıcı : Eskiden fazla sıkıfıkı olmasakta naruto rpgden sonra epey yakınlaştık (xD). Çok yaratıcıdır *-* Kafasına ramen döktüğüm günleri bilirim xD Az bit şampuanı vermedim ona xD Damadım gibidir kendisi xD
Kullandığı karakter : Düşman v.v Ama çok rp yapmadığımızdan mı bilmem düşmanlık yok hiç arada xD Gelse Crypto'ya beraber alışverişe çıkarız xD
Tori Fujiwara

Tori Fujiwara

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 3:16 pm

Avatar-İmza : İmzaa yooook! Eziiik xD Aavatarsa şeytaniii U__U
İsim : Darian ismi bana iti an çomağı hazırla atasözünü anımsatıyo xD xD
Kullanıcı : Çok iyi biridir kendileri^^ çok güzel bir kııız *-* Bırak Güneşi sen gel benimle alışverişe çık anam xD
Kullandığı karakter : Crypto olgun insan dolu sanırım U.U Fıstık gibi de karakteri var Very Happy

Üstteki Üyeyi tepeden tırnağa yorumla!
1 sayfadaki 1 sayfası